Met de Pintek DP-65 differential probe kunnen op een veilige manier hoge voltages met zwevende potentialen gemeten worden. Deze differential probe is geschikt voor potentialen tot 600 V DC of AC naar aarde of 1300V differentieel worden gemeten. Zet hoog voltage zwevende signalen om in laag voltage signaal ten opzichte van aarde voor weergave op een oscilloscoop.

De output van deze probe is geoptimaliseerd voor een load met ingangsimpedantie van 1 MΩ, waarmee deze probe geschikt is voor vrijwel alle oscilloscopen. Deze differential probe wordt gevoed door een externe voedingsadapter die standaard wordt meegeleverd.

 

Specificaties

 • Piekspanning: 1600V
 • Verzwakking: 20x, 50x, 200x
 • Nauwkeurigheid: ≦± 2%
 • Maximale uitgangsspanning: ≦± 5.0V
 • Aansluitingen: BNC
 • Bandbreedte: 65 MHz

Accessoires

 • BNC- BNC kabel (type BP-250)
 • 2x krokodillenklemmen
 • 2x precisiemeetklemmen
 • 2x banaanstekkersnoer
 • 9V DC voedingsadapter

Voor informatie, neem contact met ons op!