De combinatietester CMB-S (of Combi compact) is de meest compacte en handzame combitester in zijn klasse. Het instrument is ontworpen voor installateurs die regelmatig installaties keuren of inspecteren na aanpassingen of uitbreidingen. Het meetsysteem is bedoeld voor het inspecteren, meten en beproeven van verschillende typen ardlekschakelaars (normaal en selectief ), net- en/of circuitimpedantie en (isolatie) weer standen bij laagspanningsinstallaties conform de normen NEN 1010 en NEN 3140. Bovendien kan de CMB-S gebruikt worden als netspanning- en frequentiemeter.
 

Deze tester is niet meer beschikbaar!

Voor informatie, neem contact met ons op!

 

Metingen

Aardlekschakelaartest
 • Aanraakspanning Uc bij een stroom van 1/2 IN of bij een stroom van 2 IN (selectief type) zonder uitschakelen aardlekschakelaar (ALS)
 • Aardcircuit weerstand Rs zonder uitschakelen ALS
 • Aanspreekstroom I
 • Aanspreektijd (t) bij een stroom van 1/2 IN, IN, 2 IN, 5 IN
Circuitimpedantie (L-PE) / Netimpedantie (L-N)
 • Circuitimpedantie
 • Netimpedantie
 • Kortsluitstroom
 • Controle aardpotentiaal (veilig of gevaarlijk) Isolatieweerstand • Isolatieweerstand 500 V
Weerstand (R)
 • Weerstand
Spanning (V) / Frequentie (F)
 • Volt
 • Frequentie
De CMB-S is voorzien van een intern geheugen met 1500 geheugenlocaties voor opslag van meetgegevens. Deze kunnen eenvoudig met gebruikmaking van de InfraRood-poort (IrDa) naderhand naar de PC worden gezonden, waar de gegevens in de software kunnen worden opgenomen.
 

Inclusief

 • Handleiding
 • Beschermholster
 • Netwerk meetsnoer
 • Gesplitst meetsnoer
 • Meetpunten en krokodillenklemmen

De handleiding is hier te downloaden.