Metrel MI 3125B Eurotest Combo Installatietester

De Metrel MI 3125B Eurotest Combo is een complete installatietester voor het uitvoeren van inspecties aan installaties en het zoeken naar storingen. Compacte tester met een intuïtieve bediening. De Metrel MI 3125B Eurotest Combo is voorzien van testmogelijkheid voor Type B aardlekschakelaars.

De Metrel 3125B Combo is een compacte en intuïtief te bedienen installatietester. Grenswaarden voor zekeringen en aardlekschakelaars zijn reeds in het instrument opgenomen. Het instrument toont een duidelijke goed / fout aanduiding via de ‘stoplicht’ LED’s naast het beeldscherm.

De bediening is uiterst overzichtelijk via de duidelijke en robuuste drukknoppen.

Metingen Metrel MI 3125B Eurotest Combo Installatietester

  • Spanning en frequentie
  • Laagohmige weerstand
  • Isolatieweerstand
  • Aardlekschakelaartest (Type A, type AC en type B)
  • Circuitimpedantie (Zi en Zs, ook achter de aardlekschakelaar)
  • Weerstand naar aarde RA zonder netspanning
  • Fasevolgorde
  • Geïntegreerde acculader met externe adapter.

Deze tester is vervangen door de Eurotest XA!

Voor informatie, neem contact met ons op!

De manual is hier te downloaden.