De lichte en draagbare EazyPAT 3140USB is uniek in het portfolio apparatentesters. De tester voert alle verplichte testen volgens NEN 3140-2011 uit en heeft de beschikking over een aantal unieke eigenschappen. Het grote display biedt een duidelijk overzicht van de resultaten van elk testonderdeel.
De grenswaarden van de NEN 3140-2011 zijn geintegreerd in het apparaat, waarbij er direct een goed- of afkeur wordt gegeven na afloop van een test.
 
Er is de laatste jaren een enorme toename in het gebruik van gevoelige apparatuur te zien. Hier speelt de NEN 3140-2011 op in door toe te staan dat er naast de 500 V een 250 V isolatieweerstandtest uitgevoerd mag worden. Uiteraard is deze nuttige functionaliteit toegevoegd aan de EazyPAT 3140USB.
 
De EazyPAT 3140USB biedt de mogelijkheid een aardlekschakelaar volgens de NEN 3140 te testen. Dit maakt het mogelijk om zwerfkasten etc. te keuren. Met een optionele adapter kan 3-fase apparatuur op aarde en reele lekstroom worden getest. Naast 3-fase reele lekstroomtest is de EazyPAT 3140USB uitgevoerd met een lekstroomtest voor 230 V gevoede apparatuur.
 
De EazyPAT 3140USB kan 999 testen opslaan. Deze kunnen met de meegeleverde tool worden geprint.
 

Indien noodzakelijk kunnen 3 fase adapters meegeleverd worden om aan 3-fase apparaten te kunnen meten.

 
Tevens zijn wij gecertificeerd voor de NEN3140/VCA keuringen en verkopen wij keuringsstickers!
 
De huurprijs bedraagt € 125,- excl BTW per week.
 
Voor informatie, neem contact met ons op!

De manual kan hier worden gedownload.