De lichte en draagbare EazyPAT 3140USB is uniek in het portfolio apparatentesters. De tester voert alle verplichte testen volgens NEN 3140-2011 uit en heeft de beschikking over een aantal unieke eigenschappen. Het grote display biedt een duidelijk overzicht van de resultaten van elk testonderdeel. Deze tester kan worden gebruikt voor o.a. de volgende testen:

  • het testen van Klasse I apparatuur
  • het testen van Klasse II apparatuur
  • het testen van IEC kabels en haspels

Indien noodzakelijk kunnen 3 fase adapters meegeleverd worden om aan 3-fase apparaten te kunnen meten.

Deze meter is niet meer beschikbaar, een alternatief is bijvoorbeeld: Metrel DeltaGTFluke 6500-2 of Nieaf EazyPAT
 
Tevens zijn wij gecertificeerd voor de NEN3140/VCA keuringen en verkopen wij keuringsstickers!

Voor informatie, neem contact met ons op!