De Nieaf-Smitt EazyPAT is een uiterste compacte, doch volwaardige NEN 3140 tester met digitaal display. De Nieaf-Smitt EazyPAT is de snelste en meest compacte tester in zijn klasse.

De Nieaf-Smitt EazyPAT heeft een groot display (75x50 mm) waarmee de gemeten testwaarden uiterst overzichtelijk worden weergegeven, waardoor in een oogopslag de resultaten van de meting kunnen worden geregistreerd . Uniek aan de Nieaf-Smitt EazyPAT is dat de grenswaarden van de NEN 3140 norm in de tester zijn opgeslagen, zodat naast de testwaarden een goed/fout indicatie wordt weergegeven . Dit verhoogt het gebruiksgemak van de Nieaf-Smitt EazyPAT  aanzienlijk . 

 

De Nieaf-Smitt EazyPAT heeft drie testprocedures:

  • het testen van Klasse I apparatuur

  • het testen van Klasse II apparatuur

  • het testen van IEC kabels en haspels

 

 

De Nieaf-Smitt EazyPAT biedt plaats aan zes 1,5 V AA batterijen die het meetinstrument licht en uiterst flexibel maken . Een gewicht van circa 1 kg, handzame behuizing, groot display en slechts drie bedieningsknoppen maken de Nieaf-Smitt EazyPAT uitstekend geschikt voor veeleisende gebruikers.

Deze meter is ook bekend als de Benning ST710 en is gelijk in functie.

Indien noodzakelijk kunnen 3 fase adapters meegeleverd worden om aan 3-fase apparaten te kunnen meten.

 
De huurprijs is € 75,- excl BTW per week.
 
Tevens zijn wij gecertificeerd voor de NEN3140/VCA keuringen en verkopen wij keuringsstickers!

Voor informatie, neem contact met ons op!

De manual is hier te downloaden.