De Fluke 87V is dankzij zijn grote prestatievermogen, zijn hoge nauwkeurigheid en zijn geschiktheid voor het testen van motoraandrijvingen, de populairste industriële multimeter ter wereld. Nu introduceert Fluke een nieuwe intrinsiek veilige versie – de 87V Ex – voor metingen binnen en buiten explosiegevaarlijke omgevingen.

 

De nieuwe Fluke 87V Ex beschikt over alle meet- en probleemoplossingsfuncties van de beproefde Fluke 87V. In tegenstelling tot de meeste andere ATEX-gecertificeerde instrumenten, kan hij zowel binnen als buiten de explosiegevaarlijke zone (ATEX-zones 1 en 2) worden gebruikt, zonder concessies te doen aan de prestaties of conformiteit. U hoeft dus geen verschillende instrumenten mee te nemen voor gebruik binnen en buiten explosiegevaarlijke zones. Hij heeft ook een ingebouwde thermometer met thermokoppel, waardoor het aantal instrumenten dat de technici nodig hebben, nog verder afneemt.

De huurprijs bedraagt € 75,- excl BTW per week.

Voor informatie, neem contact met ons op!