VV Elektro verhuurt o.a. de volgende meetapparatuur:

 • NEN1010/NEN3140 Installatietesters
 • NEN3140 Apparaattesters
 • IEC60601 Medische apparaattesters
 • Warmtebeeldcamera's
 • Productietesters en Hoogspanningstesters
 • EMC meetapparatuur
 • Functiegeneratoren
 • Oscilloscopen
 • Labvoedingen
 • Multimeters
 • Stroomtangen
 • DC load

Staat het type apparaat dat u wilt huren er niet bij, neem dan contact met ons op!

Huur werkwijze:

stuur via het contactformulier een e-mail met het gewenste apparaat en de gewenste huurdatum en -periode en eventuele accessoires. Indien er een overeenkomst wordt bereikt wordt een factuur gemaakt met borg en verzend-/handlingkosten. Nadat deze factuur betaald is wordt het gehuurde verstuurd. De huurperiode gaat in op het moment dat de meter afgeleverd of opgehaald is. De verzendkosten en het risico om de meter terug te sturen na de huurperiode zijn voor de huurder. De borg wordt z.s.m. teruggestort nadat het gehuurde inclusief alle accessoires weer in ons bezit zijn.

Op verhuur zijn naast de algemene voorwaarden ook de verhuur voorwaarden van toepassing.

Maak uw keuze uit onderstaande subcategorieën: